Jdi na obsah Jdi na menu
 


28.díl - Velitel Asuma - Mise v zemi Ohně

11. 9. 2010

Velitel Asuma- mise v zemi Ohně

Bylo deset hodin ráno a u pomníku zesnulých stály tři postavy.Byl to Sarutobi Asuma,Hikimaro Narashi a Kikai Dasuda. „Jak jistě víte od dnešního dne jsem na dobu neurčitou kapitánem vašeho týmu.“řekl Asuma a podíval se na oba dva a pokračoval: „Jelikož na dnešek nemáme žádnou misi,budu po vás chtít,abyste mi předvedli,jak dobře umíte ovládat chakru a podle toho začneme trénovat.“Ukázal na strom a řekl: „Tak tedy začneme,jako první chci abyste vylezli po tom stromu, jen chodidly s použitím chakry a jestli budete chtít můžete se na to rozběhnout.“ Jak řekl,tak udělali.První se rozběhl Hikimaro,udělal několik kroků po kmeni a poté spadl.“Nevadí na podruhé budu výš“řekl a rozběhl se znovu s kunaiem v ruce a pak na místě poslední kroku udělal zářez.Měl pravdu byl o něco výš.Mezitím co se Hikimaro snažil dostat se výš a výš,tak si Kikai vybrala jiný strom na kterém Asumovi ukázala,že zvládne bez problému zacházet s chakrou v chodidlech.Když po pár hodinách zvládl Hikimaro vylézt na strom stejně jako Kikai,rozhodl Asuma,že půjdou dále trénovat k řece ovšem viděl,že Hikamarovi už pomalu docházejí síli a proto plán změnil a pozval oba na barbecue.Při veřeři řekl Asuma,co je bude čekat zítra a pak se rozešli do svých domovů.Druhý den brzy ráno je čekalo pokračování tréninku s chakrou.

     Ráno v šest hodin už všichni stály u vody a Asuma jim ukazoval jak chodit po hladině díky chakře.Hikimaro a Kikai na sebe kývli a udělali společný první krok.Oba stály pevně na hladině. „Říkal jsem ti,že ten večerní trénink pomůže“řekl Hikimaro potichu Kikai.Asuma se jen pousmál a řekl: „Výborně nyní můžeme jít za Hokage-sama a ta nám přidělí dnešní misi.“Už jsou tady to znamená že jejich trénink už skončil“řekla si v duchu Tsunade.“Přistupme k vaší misi,jde o skupinu která terorizuje občany na jihovýchodě země ohně proto bude na vás je zastavit,protože ve vašem týmu není Saskia doplním váš tým na tuto misi jiným shinobim.“Otevřeli se dveře a do místnosti vstoupil zahalený muž. „Hádám že naším náhradním členem je tedy Shino,“řekl Asuma. „Přesně tak.Shino už byl o této misi informován,“zareagovala Tsunade. „Tahle mise je typu B,pokud se to ovšem zvrtne mohla by se z ní vyklubat obtížnosti A,takže buďte opatrní.“ „Jděte“rozkázala Tsunade a nově zformovaný tým opustil kancelář a v několika minutách i vesnici.
     Tým s velitelem Asumou byl na cestě už několik hodin.Pomalu byl čas oběda a tak se usadili na jedné mýtin,kde vyndali svůj oběd.Hikimaro vytáhl rámen a pustil se do jídla. „To jíš zase rámen?“zeptala se Kikai Hikamara,který měl na tváři výraz spokojenosti. „A ješte k tomu ho jí studený.“povzdechla si Kikai.Jakmile všichni dojedli Asuma vstal a povídal:je na čase jít dál.“ „Už jsem poslal pár svých brouků na průzkum,v oblasti jednoho kilometru nejsou ani nepřátelé ani žádné pasti,v té oblasti brouci necítili žádné známky chakry.“pronesl Shino. „Dobrá pokračujeme.“zavelel Asuma.
     Po chvíli řekl: „blížíme se na místo,za chvíli budeme v oblasti kde řádí gang,který máme zastavit,proto buďte napozoru.“ „Brouci cítí cizí chakru někdo tady je.“pověděl ostatním Shino.

     Před týmem se objevil ninja v červeném plášti s oranžovým plameny a řekl: „Katon:Hibashiri“,okolo týmu se objevili plameny které je zasáhli. „Dostal jsem je.“řekl si ninja. „To si nemyslím“řekl Asuma a udeřil ninju,který vzápětí odlétl několik metrů.Zastavil se o kmen stromu.A poté pokračoval v proti útoku,ale než stačil složit všechny své potřebné pečetě objevili se u něj mnoho Shinových brouků kteří ho rozhodili z koncentrace a zároveň byl dezorientovaný.Pak se u něj objevil Hikimaro: „Suiton:Suirou no Justu(Technika vodního vězení).“ Ninja byl uvězněn.Hádám že jsi člen toho gangu co tady v té oblasti znepříjemňuje lidem život co?“zeptal se Asuma. „Přesně tak,ale to že jste mě chytili nic neznamená i když mě zabijete zbytek vás dostane.Dostane i to co chceme my Senkai a vy pocítíte náš hněv,ha ha há.“zasmál se ninja. „Senkai?“divil se Asuma. „Jo přesně tak!“zařval ninja.Bylo to zpět jako kdyby to Kikai znovu prožila.Viděla svého bratra,svou minulost úplně všechno. „Kde je můj bratr?“zeptala se Kikai se sevřenou pěstí.Ostatní se jen na Kikai nechápavě dívali. „Stojím přímo za tebou sestřičko“řekl s chladně klidným hlasem muž ve stejném plášti,jako měl první ninja. „Kde se tu vzal pomyslel si Asuma a ani Shinovi brouci nic nezaznamenali,to není obyčejný ninja“řekl si v duchu Asuma.Shino chraň Hikimara ať udrží vodní vězení já jdu pomoct Kikai“křikl Asuma na Shina a rozběhl se směrem ke Kikai .Kikai přeběhl mráz po zádech,ale na tuto chvíli čekala otočila se se svou katanou a chtěla zaútočit,ale on jí chytil a zlomil jí ruku a Kikai vykřikla bolestí.V zápětí se zeptala: „proč Kusabi proč?“ Kusabi odhodil Kikai několik metrů a běžel proti Asumovi.Najednou se zastavil a zpozoroval něco divného kolem nohou se mu shromažďovali brouci proto vyskočil do vzduchu.Katon:Hosenka no Jutsu(oheň fénixe) a zasáhl shinovi brouky a Hikimara,který potom už neudržel vodní vězení.Mezitím se Asuma objevil za Kusabim a zasáhl ho svým boxerem a Kusabi se rozplynul a zbyl po něm jen kus stromu.Poté se objevil i s tím ninjou na větvi jednoho stromu.A oba použili techniku Katon:Gokakyu no Jutsu(technika velkého fireballu)a najednou byli oba pryč.Jako by se po nich slehla zem Shinovi brouci nic nezaznamenali. „Naštestí jsou všichni jen s malými zraněními.“oddechl si Asuma.Ale kdo byli ti dva to zůstalo neznámé.Jistě věděl jen jedno ten druhý byl velmi dobrý a to že si říkali Senkai.Vracíme se do listové,naše mise už tady končí.

„Aha takže tohle se stalo.“řekla Tsunade.Všichni kromě Asumi jděte domů.“Ano Hokage-sama.“řekl Hikimaro a odešli. „Asumo chci,aby jsi dohlídl na Kikai.musí to teď pro ni být těžké.To je všechno můžeš jít.

Napsal: Michischige Nara

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hm.......

(Admin- Daisuke Rock, 15. 9. 2010 21:05)

Ja bych mohl od patku odpoledne prez cely vikend aleto jen v pripade ze nepojedem na chatu kde neni internet...po pripade bych svuj nazor rekl imidarimu a ten by to pak s vama resil :-)

nop takžr

(Admin- Imidari Tensai, 15. 9. 2010 18:09)

Ve čtvrtek ne jinak téměr kdykoliv opoledne né večer

Návrh

(Mich Nara, 15. 9. 2010 18:07)

to sem rád hned jsem klidnější :) a co se týče toho společného chatu může se dát na mých stránkách www.namikaze-klan.websnadno.cz tam pak stačí kliknout v levim panelu na chat room a pak už budete vědět takže se stačí pak jen domluvit na kdy

V sobotu určitě né, jinak kdykoli :)

(Kikai, 15. 9. 2010 15:40)

Kdo přečetl nádpis, snad pochopí, že se min echce rozepisovat do komentářů :)

Neboj se Michi ;-)

(Admin- Daisuke Rock, 14. 9. 2010 17:16)

Byl to jenom žert :D...nemyslel jsme to doslova. Jen tak že by mohl patrit k lepsim ninjum kdyz uz vede takovou oragnizaci. Jo a o tech kekei genkai se muzeme pobavit na icq :-) ve spolecne konverzaci. Prosim vsechny aby napsali kdy maji do tehle nedele v jaky den cas a jakou hodinu :-). Děkuji

Můj názor

(Mich Nara, 13. 9. 2010 17:28)

prosim vás žádnýho "mutanta" nedělejte prostě je to ninja co je hodně dobrej a třetí živel se mi zdá taky trochu moc a co se týka těch kekei genkai tak to chtelo taky udelat trochu realny a to by se mohlo potom vymyslet

O co, že urazil? :D

(Kikai, 13. 9. 2010 16:37)

Mutanta? Ale jo, ale nedělej žádný parohy a příšerácký drápy atd. :D

OK...

(Admin- Daisuke Rock, 12. 9. 2010 20:13)

DObře :-) Takže pokud by ti nevadilo tak si s registračkou tvýho bráchy trochu pohraju :D. Přídám mu ještě blesk a ty kekei genkai co ma Senkai tak taky trochu neco opravim. Prostě z Dasubiho udelam super mega silnyho mutanta jo? :D...pokud to ostatním nebude vadit. A taky pokud dostanu svoleni od tebe a Imidariho :-)........Jn Imidari mozna te maji nektrei radi lae ja te ne!!!! :D :D :D sranda...neurazil ses? :D

Oka, hoďte mu blesky třesky :D

(Kikai, 12. 9. 2010 20:07)

Dělejte si bráchou co chcete, ale zabít ho musím já :D Mimo to Imidari, my tě máme přece rádi :3

mimo téma

(Admin- Daisuke Rock, 12. 9. 2010 20:00)

pokud tu jsi Imidari tak mi napis na icq nebo na skype dik :-)

Dotaz

(Admin- Daisuke Rock, 12. 9. 2010 19:55)

Hele a to mají jako i Sharingan? Nebo kekei genkai Enderii? A oni zbiraji jenom ocni techniky? Pokud by ti nevadilo tak bychom mohli to trochu upravit a to tak ze jim zbyva ukrast vic ocnich technik nez jen ty dve...aby se o nekterych mohlo jeste psat jo? A nepridala by si jeste svemu bratrovi jeden zivel? Boj s nim jak budes jednou bojovat tak by mohl byt zajjimavy :D, třeba blesk nebo jinej. A pokud se ti bude chtit tak sem muzes dat i odkaz na jeho obrazek :-)

Hele

(Admin- Imidari Tensai, 12. 9. 2010 19:46)

Ty se mě chceš asi zbavit co? když vidím že Byakugan tak půjdou ais i p mě pokud na mě narazí což není zrovna nejlepší ale tak co aspoň bude sranda :D ale fakt mě asi nemáš moc ráda no a řekni mi ještě jednu věc oni mají o Sharingan? ... a navíc jestli že mají všechny Kekkei genkai kromě těhle dvou tak neznamená to že sou neporazitelní? :D

Jo ještě něco.

(Kikai, 12. 9. 2010 17:32)

Říkal jsi něco o brutálním úmyslu, že? Senkai v poslední době chybí hlavně byakugan a Suisei Me. Suisei Me nedostali, protože jeho držitelka Keaba(47-48 let) nechala své tělo vybouchnout ještě dříve než ji stačili vyjmout oči. Byakugan se jim nepodařil získat kvůli oblačné, která je tlačila zpátky. A protože je zatím Kikai(Kusabiho Suisei Me je jen poloviční, potřebuje ho celý) i členové Hyuuga klanu v listové, hodlají si odnést oba kekkei genkai a vyhladit Konohu, protože ta pomáhá oblačné proti nim.

Doufám

(Kikai, 12. 9. 2010 17:25)

Doufám, že to stačí, kdyby něco chybělo, tak řekni.

Odpověď pro Daie

(Kikai, 12. 9. 2010 17:24)

Kusabi Dasuda
živel: Oheň, země
kekkei genkai: polovina Suisei Me (Má kvůli tomu zapečetění vážné problémy se zdravím, nemá totiž dostatečné životní podmínky, je to v mojí přihlášce.)
hodnost: nukenin / jounin/anbu
věk: 22-24
popis: Kusabi je velice inteligentí a tajnůstkářské stvoření. Přemýšlí rychle. On je vlastně vůdce Senkai, organizace, která se snaží získat kekkei genkai z mocných klanů po celém světě shinobi. Ty klany následně i vyhlazují. Členové Senkai se snaží utajit své schopnosti, aby si jejich protivníci nemohli vymyslet strategii. Když už vyjde jejich síla na povrch, co nejrychleji zabíjí nepřítele. Pláště nosí jen pro ,,dekoraci", pod nimi mají spoustu svitků pro případnou krádež kekkei genkai.

Kusabi je vůdce té organizace. Shromažďuje kekkei genkai, aby je mohl do sebe vložit. Chce se stát soudcem světa, neboli bohem jako Pein. Jeho zdravotní stav je zatím průměrný a stále klesá. Suisei Me mu ubírá staminu(životní energii). Po každém aktivování tohoto kekkei genkai se jeho stamina sníží o 1,5 procenta. Proto ho využívá co nejméně a jen v nebezpečných situacích. Jeho specializace je podobná jako u Kikai. Je mistr v Genjutsu a ninjutsu. Jeho slabiny jsou jeho zdravotní stav a taijutsu, ve kterém bojuje jako vyšší chunin.
Techniky:
Živel země: Střely draka země
Živel Země: Kamenná destinace
Živel země, hliněný štít
Živel země: Hliněná koule
Živel země: Zemní Stěna
Živel oheň: Technika ohnivých koulí
Živel oheň : Dračí ohnivá střela
Živel oheň: Technika ohnivého draka
Ohnivý živel: Technika obří dračí hlavy
Ohnivá bomba
Demonická iluze: Falešné okolí
Démonicka iluze: Technika spatření pekla
Démonická iluze: Technika dvojnásobného falešného okolí
Technika chrámu Nirvány
Technika přivolání: Smrtící vlna velryby - podobné jako několikanásobné vyvolání duše zvířat. Nejprve se zjeví velryba šplouchne ploutví do země, ze země se zvedne ,,jakoby" vlna miniaturních velryb s technikami třídy B a výš. Je to jako doživotní vězení, počet malých velrybek může být i přes několik miliónů.

Dotaz pro Kikai

(Admin- Daisuke Rock, 12. 9. 2010 15:11)

Kikai prosímtě, pořebuji se tě zeptat ohledně tvho bratra Kusabiho...tyho chceš zabíte že? A má on taky kekkei genkai jako ty??? Můžeš mi sem k němu napsat pár inormací jako jaky ma zivel a pokud ma kekei genkai jako ty tak jestli je na taklov urovni jako to tvoje? nebo na jake je...a taky jelikoz se tato afera okolo Kusabiho a Senkai tyka nejvice z nas tebe tak jestli by si mohla vymyslet naky ucel za jakym je vytvorena ta to skupina v cele s tvym bratrem...ale at je to naky poradny brualni cil ktereho chcou dosahnout. Bude se o hodit do příští povídky tak si to promysli pořádně a napiso sem do komentaru jeste dneska. tveho batra rozepis prosim peclive a i stim cilem Senkai si taky pohraj. Predem dekuji :-)

Hodnocení

(Admin- Imidari Tensai, 12. 9. 2010 14:39)

No takže já dávám 8 mám k tomu samozdřejmě vysvětlení jde o to že jednak povídka mohlaa být delší a konec se mi moc nezamlouval jde o to, že tam měli být nějací ninjové kteří terorizují vesničany. Moc mi tedy nešllo do hlavy když potkali 2 ninji po cestě bojovali s nimi a oni uprchli, tak proč se nerozhodli jít spíš do těch vesnic zeptat se kolik jich je a nezůstat tam potom by mohl být nějaký další boj napříklat jak jich zaůtočilo 5, nebo tak něco. Jinak se mi zdá že je to dobrá povídka až na ten konec.

Hodnocení

(Kikai, 12. 9. 2010 14:22)

Tahle povídka byla úžasná! :) Dávám 9! :) Trošku mi nešlo do hlavy, že se chunini učí lozit po stromech a chodit po vodě, ale to je jen takovej detail. Kusabiii-kun! Yatááá, teď ho jen zabít a sníst pořádnou dávku čokolády :D

vysvětlení

(Mich Nara, 12. 9. 2010 14:22)

ano je to tak jak říkáš ten gang si říká Senkai a chtějí něčeho dosáhnout

Hodnocení

(Admin- Daisuke Rock, 12. 9. 2010 12:25)

Takže povídka to byla určitě zajímavá :-). Ale jako vždy tu mám to svoje "ale" :D. Možná ten trénink s chakrou mohl být o něco prodloužen, třeba že se jim to hnedka nebude dařit ale věřím že je to těžký psát o téninku, není tam moc o čem by se dalo psát. Nicméně mise byla zajímavá, ale mohla by být delší. Jinak jsem tam něco nepochopil: „Přesně tak,ale to že jste mě chytili nic neznamená i když mě zabijete zbytek vás dostane.Dostane i to co chceme my Senkai a vy pocítíte náš hněv,ha ha há.....tohle jsme opravdu nepochopil, není to něco v tom smyslu že ten gang je Senkai a že chcou něčeho dosáhnout? Prosímtě mohl by si to více objasnit a napsat to sem do komentářů? Děkuji. Těžce se rozhoduji mezi 8 a 9. Ale asi bude nejlepší když dám více méně 9-. A to kvůli tomu že to mohlo být delší. Jinak povídka byla dobrá :-)