Jdi na obsah Jdi na menu
 


41.díl- 2.část mise ve Vodopádové zemi- Spojení ninji a summona

4. 12. 2010

Je tu pokračování minulé povídky a to o vysvobození vodopádové vesnice od klanu z též stejné země. Chtěl bych upozornit, že boj, který bude nakonec ve vesnici tak ho budu popisovat jen u prvotní výpravy Konohy, z důvodu toho, že by povídka byla příliš, dlouhá a už by to nebylo to „ono“.

Pozdě večer u Hokage v pracovně, přilétavá malý dráček. Tsunade si ho všimne „Hm. To bude asi vzkaz od Daie.“ Přistoupila k oknu, které otevřela a přečetla si vzkaz, který měl drak připevněný k noze. „T-to je tak vážné?“ řekla tichým hlasem Hokage. „Co se děje Tsunade-sama?“ zeptala se Shizune. „Okamžitě mi sem zavolej Gaiův tým, tým Kurenai, tým Asuma, dále Yamata, Naruta, Saie a Kakashiho! Je to naléhavé!“ rozkázala Tsunade. „Ano!“ uposlechla Shizune a vyběhla poněkud zmatená z pracovny.

O pár chvil později na střeše budovy Hokage jsou nastoupeny všechny jmenované týmy. „Takže, řeknu to velice rychle, dotazy nebudou připuštěny. Důvod prč jsme vás vytáhly z teplých postelí je ten, že Tým 12 plus Sakura a Zouri, potřebují vaši pomoc. Jak někteří z vás ví, že odešli na misi, kde mají za úkol ochránit a pomoci Vodopádové vesnici, před barbary, ale jak se ukázalo, vesnice byla jimi obsazena, a nejsou to jen barbaři. Tihle barbaři umí ninjutsu a zjistili jsme, že jsou ze země Vodopádů a dokáží využít chakru z vodopádu, který vesnici chrání. Jejich techniky potom zesílí. Mapu k vesnici jste dostali! Není čas! Vyražte! Do večera tam musíte být! Rozchod!“ vykřikla Tsunade a všichni zmizeli v temnotě obklopující vesnici.

Ten den ale o několik hodin později. „Takže jste dorazili.“ Přivítal je Daisuke. „Doufám, že nejdeme pozdě.“ Odpověděl Kakashi. „Ne. Nenašli nás dnes, a tak by bylo nejlepší zaútočit po půlnoci. Ovšem budou připraveni. Zjistili jsme, že z dvojnásobili hlídky.“ Vypověděl situaci Daisuke vůdcům jednotlivých týmů. „Ovšem to může být i past. Co když počítají s tím, že na ně v noci zaútočíme?“ podotkl Asuma. „Čekal jsem, že to někdo řekne.“ Řekl Daisuke. „Je to jedna z možností. Ale pokud zaútočíme rychle ze stínů, nemělo by to být problém a měli bychom je udolat.“ Prohlásil Yamato. „Nu dobrá, já s tím souhlasím. Nebude pro mě žádný problém pohybovat se ve tmě.“ Položil svůj názor Kakashi. „Já také, s mou silou mládí to bude hračka!“ vyhrkl Gai. „No tak dobře. Dejme se do toho.“ Svolil Asuma. „Dobrá, ale Hikimaro je zraněný a nebude schopen boje. Potřebuji, aby tu s ním někdo zůstal.“ Poprosil Daisuke. „Já to klidně budu“ ozvalo se ze stínů a pomalu z nich vyšel Inuzuka Kiba. „Výborně, musíš po celou noc zůstat vzhůru. Sakura ti pro něj dá léky, které bude muset brát. A nezapomeň, musíš být vždy ve střehu!“ oznámil mu Daisuke. „Jak je libo. Já zvládnu vše.“ Řekl nafoukaně Kiba, otočil se a odešel.

O pár hodin později jsou všichni nastoupeni a připraveny zaútočit. V určitý čas se všichni rozběhli, nejdřív zabili hlídky u brány a potom pokračovali dále do vesnice, kde už potkali silnější soupeře. Jenom tým Daisuke, Kikai, Saskia, Sakura a Zouri měli volnou cestu až do nitra vesnice. Kolem nich se rozmístili čtyři ninjové. „Dnes tu zemřete!“ pronesl s vysokým hlasem onen tajemný ninja. „Daisuke co budeme dělat?“ zeptala se Sakura. „Budeme bojovat! Co jiného!“ přikázal Daisuke. Všichni se postavili vstříc svému soupeři, jen Daisuke neměl před sebou nikoho. „Hádám, že ty budeš mým soupeřem.“ Zeptal se Daisuke „Už to tak bude. A budeš taky první, kdo umře!“ vykřikl tajemný ninja. Daisuke neváhal a přiskočil k němu na skálu a začal s ním nelítostný boj.

Následující boj se bude odehrávat v podání Kikai a jejího soupeře. Ninja se proti ní rozběhl a začal do ní kopat, mlátit. Kikai se bránila a rány mu také oplácela. V tu ninja na ní pokřikl „Jak se daří tomu tvému neschopnému kámošovi?“ Kikai se rozhořčila „Živel oheň: Technika ohnivých koulí“ na ninju začala vypouštět z pusy několik ohnivých koulí, ale všem se jim vyhnul „To má být vše? To jsi tak neschopná? Dovol, abych ti předvedl něco já.“ Vykřikl ninja a prohnal se kní mezi ohnivými koulemi. Z pochvy vytáhl meč, napustil ho chakrou a seknul. Kikai stihla zareagovat a uhnula „Takže do meče napouští svoji chakru? To nás mistr Asuma naučil taky.“ Popřemýšlela Kikai, poté meč také vytáhla, napustila chakrou a rozběhla se k ninjovi. Chvíli takhle bojovali, ale nikam to nevedlo. Proto se Kikai rozhodla uskočit „Kage Bushin no Jutsu“ potom se uspořádali do určité formace a zaútočily „Co? Ona dokáže použít stínový klon?“ podivil se ninja a začal se bránit stínovým klonům. Dlouho to ale nevydržel a podlehl náporu útoků rotujících klonů a pak si s ním Kikai a její kloni lehce poradili. Když ninja dopadl na zem, byl těžce zraněn „Co kdy si se to naučila používat?“ zeptal se ninja „Tomuhle říkám Armáda rotujících klonů: Útočná formace“. Jen co to dopověděla, ninja zmizel v oblaku kouře „Spíš by si měla se naučit rozeznat náhradu.“ Vysmál se jí ninja. „A ty by si se měl lépe zorganizovat, kde je uživatel a kde je klon.“ Otočila se na něj a v tom momentě zmizela v oblaku kouře. „Sakra, kde je?“ podivil se ninja. „Přímo za tebou.“ Vykřikla na něj Kikai a ze zadu ho rozsekla svým mečem. V tu chvíli se ale země zatřásla a Kikai se rozhlídla dokola, její oči zůstali na místě skály, kam vyrazil Daisuke na nepřátelského ninju. „T-to je přivolávací technika!“ vykřikla udiveně Kikai.

V Dalším boji bude Saskia, tyhle boje začínají, končí a odehrávají se ve stejnou dobu tak jako i ty následující. Saskia nejdříve zapnula sharingan a potom si prohlídla pořádně nepřítele „Hm. Bude to snadný boj. Neoplývá velkou chakrou. No nechme se překvapit.“ Pomyslela si Saskia. Ninja se proti ní rozběhl. „Takže ty jsi uživatel sharinganu jo Uchiho?“ vykřikl na ni ninja za běhu, Saskia se postavila do obrané pozice a vyčkávala. „Vodopádový skrytý tanec.“ potom ninja vytáhl z poza zad katanu, vytvořil tři klony, které obklíčili Saskii a zaútočili na ni, Saskia se jim chvíli dokázala bránit, dokonce to zvládala tak bravůrně, že když ji chtěl probodnout jeden z těch klonů, dokázala mu uskočit a ten v běhu nedokázala zabrzdit a pobodl klona, který stál za ním, než se klon, který právě probodl, druhého klona stačil vzpamatovat přiskočila k němu Saskia a setnula mu kunaiem hlavu, když v tom na ni z vrchu zaútočil ten pravý ninja, Saskia se mu ale vyhnula a odskočila pár metrů od nich, ten ninja se mezitím smíchal s jeho kopií. „S čím příjdeš teď? Tahle technika je zcela podobná jako té naší. To si nedokážete vymyslet jinoiu techniku?“ vysmála se mu Saskia. „Ty jsi myslíš, že jsme tu vaši techniku zkopírovali?“ začal se smát ninja „My máme vlastní techniku. Pokud zabiješ, zničíš, nebo cokoli co uděláš s klonem a on následně zmizí a promění se ve vodu, tak se po chvilce obnoví a navíc se zdvojí.“ vysmál se ninja a po pár sekundách co to dořekl se na místě, kde byli před chvíli dvě kaluže od vodních klonů, se vytvořili nový čtyři vodní klony. „Nejsi jediný kdo umí klony.“ pošeptala Saskia „Stínové klonové jutsu!“ vykřikla Saskia a vytvořila pět klonů. Mezitím klony od nepřátelského ninji se rozběhli proti Saskii a jejím klonům. Boj byl tvrdý, když v tom místo kde bojovali klony přeskočila Saskia a vrhla se s kunaiem v ruce na pravého ninju, který její útok zablokoval, ovšem na to hned ve zlomku sekundy z boku zaútočila opět Saskia s kunaiem. Ninja se jí chtěl vykrýt ale nemohl „Cože??“ zařval naposledy. Saskiin klon ho pevně sevřel a Saskia ho probodla svým kunaiem a ninnja padl k zemi „J-jak si poznala, že já jsem ten pravý? Jak?“ otázal se před smrtí ninja „Tvá smrt byla předpovězena od doby, co jsi se semnou utkal, ale dobrá, řeknu ti tvé chyby. Tvou smrt zapříčinilo, že si se nechal lehce odhalit. Sice to byl ode mne risk, že jsem si vybrala tebe, když jsi mluvil ale musela jsem spoléhat na tvoji tupost. A vyšlo to, jsi opravdu primitvní nija.“ vysvětlila mu chladně Saskia „C-co? Co si to dovoluješ t-ty malá...“ smrt si pro něj přišla dříve, než stihl vyslovit své poslední slovo. Opět se země zatřásla a Saskia se rozhlédla po okolí kde je příčina toho zemětřesení.

V dalším boji nastoupí Zouri proti dalšímu ninjovi, patřící k přepadajícím Vodopádové vesnici. „Musím tě zlomit!“ vykřikl na něj ninja. „To sis ale položil před sebe velký oříšek.“ odpověděl mu Zouri. Chvíli se takhle nazvájem sledovali, potom zároveň sáhli po shurikenech a mrštili je jeden na druhého, všechny ty shurikeny se od sebe odrazili do několika stran, v tu chvíli se před Zourim objevil, tentýž ninja v neuvěřitelné rychlosti a udeřil Zouri přímo do obličeje a síla úderu odhodila Zouriho kousek dozadu. Zouri se pokusil vstát, ale ninja se u něj objevil znovu ,ale tentokrát ho odkopl do protějšího domu. Zouri vykašlal trochu krve, než se pokusil vstát objevil se u něj opět stejně rychle ninja a pokusil se ho odkopnout, ale tentokrát mu nohu Zouri chytil a na tváři se mu vyrýsoval úsměv „Tady si skončil.“ řekl mu Zouri a tu samou nohu mu uchopil i druhou rukou, jednou nohou mu podkopl druhou nohu a rychle ho roztočil, pak ho pustil a ninja se vzduchem proletěl do protějšího domu. Když k němu Zouri přišel chytil ninju pod krkem a hodil ho za sebe k domu odkaď ho před chvíli odhodil, ale neuslyšel náraz. Obraz se rozplynul a Zouri stál zády ke klečícímu ninjovi „Takže si mé genjutsu prohlédl. Asi nebudeš takovej blb, když si na to přišel. Chtěl jsem aby to ze začátku vypadalo podle tvých představ a pak bych si tě podal, lae ty si to i tak prokoukl.“ pochválil ho Zouri a otočil se k ninjovi. Ninja se pousmál a pokusil se vstát, ale okamžitě se chytil rukou za levou paži a spadl opět na kolena „Co? Jakto, že se nemůžu pohnout?“ zeptal se ninja. „Je to moje speciální technika. Jak jsem řekl končíš.“ řekl Zouri a podřízl ho kunaiem.

V předposledním boji se utká Sakura s nepřítelským ninjou. Tenhle ninja má, ale úplně jinou postavu, než ti do teď. Je vysoký přes dva metry a kde to jde má hroudu svalů. „Taková křehká dívka.“ pomyslel si ninja s úsměvem na rtech „Budeš pro mě lehkou kořistí!“ vykřikl na ni a rozběhl se. Sice má na každém místě těle neuvěřitelně velkej sval, ale jeho rychlost není ňák excelující. Zatím co se k Sakuře blížil ninja si poupravila a utáhla rukavice na rukách. Ninja se pár metrů před ní odrazil a pokusil se jí udeřit pěstí. Sakura jeho ruku zastavila pře svým obličejem „Co? Jak můžeš?“ vyprskl udiveně ninja. „Ty si myslíš, že jsi jediný, kdo vládne tvrdé síle?“ pousmála se Sakura. Potom mu zvohnula a zmáčkla zápěstí. Ninja bolestí vyjekl „Co jsi zač? Jakto, že máš takovou sílu?“ podivil se ninja. „Jsem Sakura Haruno. Jsem žák legendární kunoichi Tsunade Sarutobi 5.Hokage.“ řekla Sakura. Přitáhla ho za ruku sobě a druhou rukou mu dala pěstí do žeber. Takhle do něj chvíli mlátila. Po chvilce ho odkopla a za ním hodila kunai. Ninja se kunaii těžce vyhnul, ale když se podíval lépe na kunai uviděl na něm výbušný lístek „Do pr“ vykřikl ale zbytek slova pohltil výbuch. Sakura si otřela pot z čela, když v tom se zatřásla země. Sakra se otočila a když uviděla dva summony zakřičela „Daisukee!“

A poslední souboj se bude odehrávat mezi Daisuke Rockem a onen tajemným ninjou. Stáli proti sobě na vršku hory „Takže ty jsi ten, který za tímhle vším stojí?“ zeptal se Daisuke. „Ano jsem a vy jako mé hrozby ohrožující můj plán, budete zničeni.“ odpověděl mu ninja. „Nebudu se ani ptát za jakým účelem tohle děláš.“ odfrkl Daisuke a vytáhl kunai. „Jsi tak zbrklý. Chtěl bych znát tvé jméno, pověz mi tvé a já ti prozradím své.“ pověděl mu ninja. „Proč chceš znát mé jméno?“ vykřikl Daisuke na něj. „Abych ti ho vytesal na tvém náhrobku.“ odfrkl ninja. „Zmlkni!“ vykřikl Daisuke a rozběhl se proti němu. „Jdeš si pro smrt. Jaká to škoda, je z tebe cítít talent.“ povzdechl si potichu ninja. Daisuke po něm skočil, ale ninja se mu vyhnul. Daisuek se hbitě otočil a ohnal se nohou. Ninja mu ji zblokoval, hned na to Daisuke vykopl druhou nohu ale tentokrát né na hlavu, ale pod pás. Ninja zablokoval Daiův kop tvrdým úderem loktu do Daiovi holeně. Daisuke zaskučel bolestí a na jedné noze uskočil „Ještě, že mám tam to, jinak mi mohl klidně zlomit nohu, ale i tak moc nezbývalo. Budu muset být hold opatrnější.“ pomyslel si Daisuke. Daisuke se proti němu rozběhl a mezitím do ruky zformoval chakru do tvaru spirály. Poté Daisuke vyskočil ninjovi nad hlavu a padal střemhlav k němu s nataženou paží na jejímž konci byla rotující chakra „Rasengan!“ vykřikl Daisuke, ale ninja pouze natáhl ruku a vysál chakru z Daiovy ruky. „C-co to?“ podivil se Daisuke. „Nemá smysl takhle na mě útočit. Přece jen mi nechceš říct své jméno?“ zeptal se ninja. „Na*er si!“ vykřikl na něj Daisuke „Technika žraločí střely“ řekl Daisuke a z vody, která obklopovala skálu vyletěli asi šest žraločích střel silného proudu. Ninja chvíli stál nehybně a jen držel tlak, který byl čím dál více silnější. Najednou se silný proud vody vypařil a stál tam ten ninja opět s nataženou rukou. Daiovi se, ale i tak vyrýsoval na tváři úsměv a pozoroval jak se rychle jeho protivník zabořuje do země. „Hm, takže tohle si měl od začátku v plánu? Zatím co jsem se bránil vodě, ty jsi provedl tuhle techniku. Jaká škoda, že tě na konci zabiju.“ řekl ninja a nechal se vztáhnout pod zem. „Teď už by měl být rozdrcen.“ pomyslel si po chvíli Daisuke. Když v tom se za ním objevil ninja a stčil kunai Daiovi pod krk. „Ty sis myslel, že taková technika na mě bude mít účinek?“ vysmál se mu ninja, téhle chvíli využil Daisuke a dostal se z nebezpečí, odskočil pár metrů a pomyslel si „Není to normální protivník. Nestačím sám na něj. Budu potřebovat píchnout.“ a začal dělat potřebné pečetě. „Takže takhle ty jo? No dobrá vybral sis to sám.“ řekl ninja a začal dělat stejné pčetě. „Přivolávací technika!“ vykřikla obva zároveň.

Odteď vše bude pokračovat dále, kde všechny boje zatím skončily. Když dým ustál, stáli oba shinobi proti sobě, ještě ve větší výšce než doposud. Oba na sebe pohlédli a měli mírný úsměv na tváři. Daisuke přivolal svého přítele vodního draka Menma a jeho nepřítel přivolal obrovského krokodýla. „Daisukee!“ vykřikla na něj Sakura „Jdu ti na pomoc!“ vykřikla opět. Ale Daisuke zavrtěl hlavou „Ne! Tenhle zápas dobojuji sám! Chci si taky užít ten pocit vítězství! Ať nikdo nezasahuje do boje!“ přikázal Daisuke. Jeho protivník se mezitím ohlédl po okolí a uviděl mrtvá těla jeho dřívějších spolubojovníků „Příště si budu muset vybrat silnější shinobi, nebo jsou ti z Konohy tak výmeční?“ pomyslel si ninja. „Ale-“ vyřkikla znovu Sakura. „Už jsem řekl!“ odsekl Daisuke a poté je začal ignorovat. Chvíli takhle Daisuke hleděl na ninju a on na něj, poté ale ninja vyrazil výskokem k němu a jeho krokodýl se vrhl po krku Menmovi. Drak ale sekl rukou po krokodýlovi a odrazil ho. Daisuke se mezitím bránil ninjovi, v taijutsu byli vyrovnaní, i když měl Daisuke navrch. „Stínové klnové jutsu“ řekl Daisuke a vytvořil několik klonů totéž udělal i onen ninja ale ten vytvořil vodní klony. Klonové se proti sobě vrhli. Pomalu ale všechny zmizeli, byl to obtížný boj obvzlášť, když bojiště bylo na drakových zádech. Daisuke využil nepozornosti ninji a skočil po něm za účelem probodnutí jeho kunaiem. Povedlo se to, ninja nestihl zareagovat a Daisuke ho svalil na záda draka „Je konec!“ pousmál se, vstal a otočil se. Nečekalo ho ale nic dobrého uviděl tam toho ninju, kterého před chvíli zabil „Jak?“ vykřikl Daisuke, ale nestihl to už vykrýt a ninja ho kunaiem probodl. Daisuke vykašlal krev „Takhle to skončí?“ pomyslel si. „Já jsem ti to říkal.“ řekl ninja, chytil Daie pod krkem, připravil si ruku, kterou naplnil svojí chakrou „Je konec!“ vykřikl a udeřil do žaludku rukou Daie, který odletěl mimo draka a přeletěl i skálu, padal na místo, kde stála jeho družina. Zouri byl ve střehu chytil Daie a opatrně ho položil na zem. Sakura k němu přiskočila a začala mu měřit tep, dýchání a takové věci a potom začala ihned léčit. „Takhle dopadne každý, kdo se mi postaví!“ vykřikl po okolí. „Oprvavdu?“ otázal se ho Rock Lee, který se z čista jasna objevil za jeho zády. Lee vykopl ninju, omotal ho obvazama a pak ho namířil k zemi hlavou dolů. Nakonci tohohle pádu ninju nečekalo nic než smrt, nestihl se vyprostit ani nic jiného podniknout a tak zmizel i jeho summon krokodýl.

Pomalu všichni ostatní doběhli k centru vesnice. Všichni to přežili, sice utrpěli několik ran, lae Vodopádová vesnice byla osvobozena. Všichni se postavili do kruhu kolem Sakury, která už nevěděla co má dělat, protože nic nepomáhalo k oživení Daie. Sakura začala vši silou mlátit do Daiovi hrudě se slovy „Prober se! Dělej prober se! Nemůžeš přeci tu takhle umřít! Já tě potřebuji! Všichni tě potřebujem! Nemůžeš svým přátelům přeci udělat takovou bolest! Dělej! Daisuke já tě miluji!“ křičela Sakura a její údery se zesilovaly. Po posledním slovu si Daisuke odkašlal. Sakura na něj pohlýdla a utřela si oči, zkontrolovala jeho tep „Jeho stav se stabilizoval. Má stabilní, ale slabý tep.“ oznámila to všem. Všichni si oddechli, Zouri vzal na záda Daie a Sakura ho po cestě začala léčit, cestou se stavili ještě pro Hikimara a Kibu. Menmo na místě bojiště chvíli postával „myslím, že jsme měli štěstí. Kdyby Daie nezachránili, měli by tu místo něj i mrtvolu.“ a potom zmizel.

O dva dny později v nemocnici v Konoze. Daisuke je obklopen Sakurou, Lee-em, Zourim a jeho třemi žáky. Po chvíli se probral „Kde je Menmo?“ vrhkl ze sebe jako první Daisuke. „Klid, vše bude dobré. Odpočívej.“ řekla mu Sakura a pohladila jo po tváři. „Říkám! Kde je Menmo?!“ vykřikl. Sakura se leknutím postavila „Proč? Žije. Stalo se něco?“ zeptal se Lee. „Víte... teď vám řeknu co mi kdysi řekl Menmo.“ řekl a pokračoval „Já a Menmo jsme spojení životem a smrtí.“ prohlásil Daisuke. „Cože??“ vykřikl Zouri. „Ano. Když se měl Menmo narodit, řekl jeho rodičům Dračí věštec, že se ve stejném čase narodí i človečí dítě a budou svázany životem a smrtí. Jejich síla, když se spojí bude daleko silnější, než mezi pouhým člověkem a drakem. Ale budou si muset k sobě cestu najít. Nikdo jiný než ten člověk nebude moci Menma přivolat, bude to pouze jeho summon. A to dítě jsem já. Takže kdyby jeden z nás umřel, umře i druhej.“ vysvětlil Daisuke.

Tak a končí další díl. Tuhle misi jsem udělal za účelem vysvětlení mezi Daiem a Menmem. Doufám, že se vám to líbilo.

Napsal: Daisuke Rock

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mé hodnocení

(Michischige Nara, 5. 12. 2010 16:28)

Tak co k tomu říct no. Když jsem četl Tsunade Sarutobi tak sem nevěděl jestli se mám smát nebo brečet :D, ale beru to s humorem. Takže, když todle nebudu brát v potaz to co se mi nelíbylo bylo opakování stále jedné a té samé techniky, snad všichni kromě Sakury použili klonové jutsu, chápu že je to asi oblíbená technika, ale pokud vím tak jí zejména používají hlavně jouninové, ale to je vedlejší, vím že boje se špatně vytváří ale bylo by lepší, kdybi všichni nepoužívali jednu a tu samou techniku a zvlášte když díky ní ještě zvítězili. A ještě maličkost, když Tsunade posílala další týmy myslím že bylo zbytečné posílat všechny "známe týmy" ale podle mě by stačilo prostě poslat týmy obyčejných ninjů Konohy a k tomu třeba jen vybrané posili jako třeba zmíněný Lee a Kiba, protože ostatní týmy co byli jmenovány tak až na pár vyjímek už nebyli jmenováni. Mé hodnocení je 9. A todle byl asi můj nejdelší koment :D.

Hodnocení

(Kikai, 5. 12. 2010 13:03)

Tvoje snažení se dost prokázalo :) za tuhle povídku ti dávám zase 10. Je dlouhá, pěkně se četla, byla super. Tsunade není Sarutobi, nanejvýš by mohla být Senju, ale i to je nepotvrzené. :)

Hodnocení

(Admin- Imidari Tensai , 4. 12. 2010 23:15)

Povídka se mi líbila tedy až na pár věcí a tu Tsunade SARUTOBI :D dávám 9 ;)

hodnocení

(Kana, 4. 12. 2010 17:53)

hezůůů...docela dobrý vysvětlení..fakt pěkné... no já nevim jak osattní, ale já dávám 10